СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ РОМЕНЩИНИ ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ

В особисто-командній спартакіаді Роменського району серед допризовної молоді закладів середньої освіти, проведеній на стадіоні Роменського коледжу СНАУ, взяли участь 14 команд

У складі кожної з команд юнаки 2002 – 2004 років народження змагалися в бігу на 100 метрів, 1500 метрів, підтягуванні та метанні гранати.

По сумі багатоборства в особистому заліку переміг Олександр ЗАВОРОТЬКО (Погожокриницький НВК), друге та третє місце – учні Рогинської ЗОШ Артем ПЕШНІН і Ілля ПАНАСЕНКО.

У командному заліку перше місце зайняла команда Рогинської ЗОШ, друге – команда Миколаївської ЗОШ, третє – команда Великобубнівської ЗОШ.

Переможці та призери в особистому та командному заліку нагороджені грамотами та медалями відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації.

Районну спартакіаду серед допризовної молоді проведено з метою пропаганди здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, почуття патріотизму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії.

За підсумками змагань сформована команда, яка представлятиме Роменський район на обласній спартакіаді