ПРОВЕДЕНО II ЕТАП ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО ЧОТИРИБОРСТВА У ЗАЛІК ХХVІІ СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ

На стадіоні імені Володимира ОКІПНОГО в місті Ромни проведено ІІ етап районних змагань з легкоатлетичного чотириборства серед закладів середньої освіти І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів в залік ХХVІІ спортивних ігор школярів

У змаганнях взяли участь 6 команд закладів середньої освіти І-ІІ ступенів, 13 команд закладів середньої освіти І-ІІІ ступенів: дівчата та юнаки змагалися в бігові на 60 метрів, стрибках у довжину та метанні м’ячика; дівчата – у бігові на 500 метрів, юнаки – у бігові на 800 метрів.

Серед закладів середньої освіти І-ІІ ступенів в особистому заліку по сумі чотирьох видів перемогу святкували Ангеліна АРТЮХ (Ведмежівська гімназія), Олександр ШУРИГІН (Герасимівська ЗОШ). У командному заліку перемогла Ведмежівська гімназія, друге місце Овлашівська ЗОШ, третє місце – Герасимівська ЗОШ.

Серед закладів середньої освіти І-ІІІ ступенів в особистому заліку перемогли Надія БІЛИК (Біловодська ЗОШ) та Арсен ОМЕЛЬЧЕНКО (Великобубнівська ЗОШ). У командній першості перше місце зайняла Коржівська ЗОШ, друге місце Великобубнівська ЗОШ, третє – Плавинищенська ЗОШ.

Переможці та призери в особистому та командному заліку нагороджені грамотами та медалями відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації.

За підсумками змагань сформована команда Роменського району, яка прийме участь в обласних змаганнях.