ДЕНЬ ОЛІМПІЙСЬКОГО БІГУ

Активний здоровий спосіб життя стає все більш актуальним у нашому соціумі. На стадіоні в с. Пустовійтівка відбувся традиційний легкоатлетичний забіг, учасниками якого стали близько 250 дітей різного віку із Роменщини

Організаторами Дня олімпійського бігу виступили Сумське обласне відділення національного олімпійського комітету України у Сумській області й відділ освіти молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації.

На свято завітали голова Роменської районної державної адміністрацї Валерій БІЛОХА, начальник відділу молоді та спорту Олена ШАПОВАЛОВА, очільник Пустовійтівської сільської ради Вֹ’ячеслав ОВРАМЕЦЬ, директор дитячої-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського Олександр КАСЬЯН. Вони привітали юних спортсменів зі святом та побажали міцного здоров’я, вдалого старту і переможного фінішу, щоб учасники сьогоднішніх змагань стали олімпійськими призерами.

Спочатку ведучі провели для присутніх вікторину, а також невеличку концертну програму. Потім більшість – перевіряла свої можливості у легкій атлетиці, а частина – продемонструвала вміння зображувати символи спортивних змагань кольоровою крейдою на асфальті.

Хоча погода була мінлива, це нікого не зупинило. Хвилювання – зігрівало. А вболівальники голосно підраховувати секунди до старту та підтримували тих, хто приймав участь у змаганні.

«Необхідно піднімати патріотичний настрій серед молоді та залучати їх до регулярних занять спортом. Адже здорова нація — це міцна держава. Сьогодні я взяв участь в забігу не заради результату, а тому, що люблю спорт й отримую від нього неймовірне задоволення», – зазначив Валерій Білоха, який також здолав дистанцію разом із юнаками та дівчатами.