БЕЗПЕКА БДЖІЛ ТА ВІДПОВІДАЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ПЕСТИЦИДІВ НА КОНТРОЛІ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

За ініціативи громадської організації «Роменське товариство пасічників» відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Роменській районній державній адміністрації

«Необхідно вжити всіх можливих заходів щодо запобігання випадків масових отруєнь бджіл. Розбудова конструктивного діалогу бджолярів, виробників сільгосппродукції та органів влади забезпечить позитивні результати обох напрямків виробництва», – наголосила заступник голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВА.

МІНАГРОПОЛІТИКИ: СІЛЬГОСПВИРОБНИКАМ НАРАХОВАНО МАЙЖЕ 276 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ДОТАЦІЙ ЗА УТРИМАННЯ КОРІВ

Такою підтримкою скористаються 885 суб’єктів господарювання за утримання ними 306 600 корів

Зокрема, для Сумської області за програмою «Спеціальна бюджетна дотація за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності суб’єктам господарювання, які є юридичними особами» сума бюджетної дотації склала 15 844,50 тис грн. для заявлених  17 605 корів.

 

ПРОДУКЦІЮ СУМЩИНИ ПОЧЕСНО МОЖНА ПРЕДСТАВЛЯТИ НЕ ЛИШЕ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ, А Й НА МІЖНАРОДНОМУ РІВНІ

Про це зазначив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, відвідавши експозицію Сумської області на Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2019» у Києві

«Аграрії Сумщини окрім розширення асортименту продукції, також працюють над підвищенням її якості, аби відповідати технічним умовам та державним стандартам України та міжнародним стандартам якості (НАССР), адже це дає можливість продавати сумську продукцію на зовнішні ринки», – говорив Микола Клочко. – Приємно, що наші аграрії виробляють не тільки сільськогосподарську продукцію, а й продукти харчування, що спрямовані на кінцевого споживача».

УВАГА! ЦІКАВИЙ «НЕЗНАЙОМЕЦЬ» В ПОСІВАХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР

У цьому році почався інтенсивний літ метеликів чортополохівки (рос. — репейница)

Управління фітосанітарної безпеки звертає Вашу увагу, що на території району відмічається найбільший за три останні десятиліття інтенсивний літ метеликів чортополохівки. Дуже відчутної шкоди може завдавати гусінь. В умовах нашої області шкідник розвивається в трьох поколіннях, перше прогнозується у ІІ декаді червня.