Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОДУКЦІЮ СУМЩИНИ ПОЧЕСНО МОЖНА ПРЕДСТАВЛЯТИ НЕ ЛИШЕ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ, А Й НА МІЖНАРОДНОМУ РІВНІ

Про це зазначив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, відвідавши експозицію Сумської області на Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2019» у Києві

«Аграрії Сумщини окрім розширення асортименту продукції, також працюють над підвищенням її якості, аби відповідати технічним умовам та державним стандартам України та міжнародним стандартам якості (НАССР), адже це дає можливість продавати сумську продукцію на зовнішні ринки», – говорив Микола Клочко. – Приємно, що наші аграрії виробляють не тільки сільськогосподарську продукцію, а й продукти харчування, що спрямовані на кінцевого споживача».

Довідково: «Основне гасло «Агро-2019»: «Фермеруй в Україні – підкорюй світ». За свої роки найбільша в Україні агропромислова виставка стала масштабним заходом, котрий відвідують українські аграрії та гості з-за кордону. Експозиція сільгосптехніки, посівного матеріалу, засобів захисту рослин та добрив включатиме понад 1000 компаній із різних країн світу. Родзинкою «Агро-2019» стануть тематичні павільйони виробників зі США, Канади та Китаю.

«Агро-2019» – давно зарекомендувала себе, як культовий захід, і наразі вона позиціонує себе – «більше, ніж агровиставка» – це найбільша агропромислова подія в Україні та Східній Європі. «Агро-2019» виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, прем'єрних показів в усіх галузях АПК України. Програма виставки передбачає низку ділових заходів, котрі забезпечують відкритий діалог між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками. При цьому українські виробники зможуть безпосередньо налагодити контакти із представниками країн-лідерів світового аграрного сектору.