ВЖЕ МАЙЖЕ 600 МЛН ГРН «ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ» ОТРИМАЛИ УКРАЇНЦІ У ЦЬОМУ РОЦІ

Програма «теплих кредитів» - у самому розпалі. Загалом, у 2019 р. понад 47 тисяч родин вже отримали в банках близько 600 млн. гривень «теплих кредитів»

Минулого тижня українські родини залучили ще близько 50 млн. гривень «теплих кредитів» для термомодернізації будинків, зокрема: 33 млн. гривень – на утеплення приватних будинків; більше 15 млн. гривень – для ОСББ; майже 2 млн. гривень – на твердопаливні котли.

«Звертаю увагу, що це вже більша частина від усього прогнозованого обсягу кредитування у цьому році – 1,1 млн. гривень «теплих кредитів» (за наявного бюджетного фінансування у розмірі 400 млн гривень)», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій САВЧУК.

Водночас Голова нагадав, що додаткову компенсацію надає місцева влада (http://saee.gov.ua/uk/programs/map). На сьогодні виділено 140 млн. гривень із місцевих бюджетів на співфінансування «теплих кредитів».

«Скористайтеся вдалою нагодою одержати подвійну чи навіть потрійну компенсацію на енергоефективні заходи для своїх осель!», - підсумував Сергій Савчук.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності