Реформування ЖКГ

Інформація оновлена 23.05.2019

УТРИМАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ШАХТНИХ КОЛОДЯЗІВ У НАЛЕЖНОМУ СТАНІ – ПРЯМА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ ВЛАДИ НА МІСЦЯХ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО за підсумками апаратної наради дав доручення головам райдержадміністрацій та рекомендував міським головам і головам ОТГ забезпечити утримання громадських шахтних колодязів населених пунктів у відповідності з діючими розпорядчими документами

Як доповів Миколі Клочку директор Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр» Володимир ЗБАРАЖСЬКИЙ, у багатьох населених пунктах області використовують воду з громадських шахтних  колодязів, наразі таких 1292.

ТАРИФНИЙ СЕЛЕКТОР: УРЯД ДОРУЧИВ МІСЦЕВІЙ ВЛАДІ НАВЕСТИ ЛАД З ТАРИФОУТВОРЕННЯМ

Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН зібрав селектор з головами облдержадміністрацій та мерами міст і висловив стурбованість великою різницею в тарифах на централізоване опалення в українських містах. Від Сумщини участь у селекторі взяв голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО

Після проведення тарифної децентралізації повноваження по встановленню тарифів частині суб’єктів господарювання, які не підпадають під критерії ліцензування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, перейшли до місцевих органів влади.

ПИТАННЯ ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ З НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОБГОВОРЕНО В РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Про стан роботи у сфері поводження з твердими побутовими відходами на території району йшлося на нараді при заступникові голови Роменської районної державної адміністрації Інні НАУМОВІЙ.

На сьогодні на території 17 сільських рад району послуги зі збирання та вивезення ТПВ надає комунальне підприємство «Архітектурно-планувальне підприємство» Роменської районної ради Сумської області, яким за місяць на міський полігон вивозиться майже 400 м³ відходів. Рівень охоплення мешканців району послугами вивозу твердих побутових відходів станом на 01 серпня складає 47,15 %.

МИКОЛА КЛОЧКО: «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ – ЦЕ ЗАПОРУКА НАДАННЯ ЯКІСНИХ ПОСЛУГ ЖКГ»

Під час засідання колегії облдержадміністрації під головуванням Миколи Клочка обговорили технічне переоснащення підприємств галузі ЖКГ області та перехід на альтернативні види палива

Очільник області наголосив на необхідності технічного переоснащення підприємств житлово-комунального господарства і впровадження сучасних технологій, оскільки саме ці дії у подальшому стануть запорукою надання якісних житлово-комунальних послуг та здешевлення їх вартості.