Веб-сторінки ліквідованих РДА

СТАН ПІДГОТОВКИ ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Дане питання розглянуто на засіданні районного оперативного штабу з підготовки галузей економіки та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, яку провів керівник апарату районної державної адміністрації Михайло ЛОМКО

«Сподіваюсь, що ми зможемо пройти осінньо-зимовий період без проблем. – зазначив Михайло Ломко. – Але це залежить від роботи та відповідальності кожного присутнього на засіданні».

За словами завідувача сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Раїси Федько, основними проблемними питаннями для закладів галузі залишається опалення приміщень. В період опалювального сезону 2020-2021 років планується опалюватися 107 клубних закладів. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Шаповалова зазначила, що групою централізованого господарського обслуговування розроблений план «Організаційно-технічних заходів з підготовки котелень шкіл Роменського району до опалювального сезону 2020-2021 року». Котельні та топкові у відділі освіти підготовлені на 85,5%.

За результатами обговорення питань засідання надано відповідні доручення.