«ПОДАРОВАНЕ» СМІТТЄЗВАЛИЩЕ ЛІКВІДОВАНО

У селі Ярмолинці завершено ліквідацію стихійного сміттєзвалища, яке утворилося місяць тому в результаті завезення на територію Коржівської сільської ради львівського сміття

Як відомо, 02 грудня 2016 року на території села Ярмолинці було виявлено 4 купи завезеного і вивантаженого сміття. Відходи вивалили просто на пустирі біля ферми. Відреагувавши на повідомлення Коржівського сільського голови, голова Роменської районної державної адміністрації Білоха В.О. звернувся за допомогою до Роменського відділу поліції (м. Ромни) Головного управління поліції в Сумській області, спеціалістами якого за «гарячими слідами» було затримано одну з чотирьох вантажівок та встановлено, що сміття завезено зі Львова.

За встановленим фактом правоохоронці одразу відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.239 Кримінального кодексу України (забруднення або псування земель) та розпочали досудове розслідування.

Після отримання дозволу від Роменського відділу поліції, 12 грудня між виконавчим комітетом Коржівської сільської ради та комунальним підприємством «Архітектурно-планувальне підприємство» Роменської районної ради» було  укладено договір на ліквідацію стихійного сміттєзвалища.

Починаючи з 16 грудня працівники підприємства вантажили та вивозили сміття з території сільської ради двома спецмашинами і завершили свою роботу лише 30 грудня. Всього було навантажено та вивезено 240 м3сміття, спецавтомобілями здійснено 30 ходок і загалом пройдено шлях довжиною 1500 км.

Ліквідація «подарованого» сміттєзвалища обійшлася сільському бюджету майже в 20 тисяч гривень, які не так легко стікаються до сільської скарбниці.

Завдяки спільним зусиллям Роменської районної державної адміністрації, Роменської районної ради, Коржівської сільської ради та комунального підприємства «Архітектурно-планувальне підприємство» Роменської районної ради» вирішено проблему щодо повернення засміченій території попереднього вигляду, адже чистота – найліпша краса.