СІЛЬСЬКІ ВУЛИЦІ СТАЛИ СВІТЛІШИМИ

Протягом 2016 року на вулицях 18 населених пунктів Роменського району з’явилося 604 нових ліхтарі, протяжність електромереж вуличного освітлення склала 44,86 км

03 лютого голова Роменської районної державної адміністрації Білоха В.О. провів оперативну нараду з питання впровадження заходів з будівництва, реконструкції, ремонтів зовнішнього вуличного освітлення в населених пунктах Роменського району.

Участь у нараді взяли: перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Татарінов В.М., керівник апарату Роменської районної державної адміністрації Ломко М.О., керівники структурних відділів Роменської районної державної адміністрації.

Як зазначила начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Роменської районної державної адміністрації Ведмідь В.О., для здійснення робіт з будівництва, реконструкції, ремонтів зовнішнього вуличного освітлення в населених пунктах Роменського району сільськими бюджетами було витрачено коштів в сумі 1727,63 тис. гривні. Угоди на виконання робіт укладалися замовниками з 4 підрядниками.

В ході наради було визначено середню вартість встановлення однієї світлоточки та з’ясовано, що всі підрядники працюють в одному ціновому сегменті.

Під час наради також розглянуто та обговорено план соціально-економічного розвитку на 2017 рік в частині забезпечення вуличним освітленням населених пунктів району та визначено обсяги участі районного бюджету у співфінансуванні заходів.