ПИТАННЯ ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ З НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОБГОВОРЕНО В РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Про стан роботи у сфері поводження з твердими побутовими відходами на території району йшлося на нараді при заступникові голови Роменської районної державної адміністрації Інні НАУМОВІЙ.

На сьогодні на території 17 сільських рад району послуги зі збирання та вивезення ТПВ надає комунальне підприємство «Архітектурно-планувальне підприємство» Роменської районної ради Сумської області, яким за місяць на міський полігон вивозиться майже 400 м³ відходів. Рівень охоплення мешканців району послугами вивозу твердих побутових відходів станом на 01 серпня складає 47,15 %.

За словами директора комунального підприємства Миколи ГРЕКА, високий рівень співпраці комунального підприємства «Архітектурно-планувальне підприємство» з Анастасівською, Біловодською, Бобрицькою, Дібрівською, Довгополівською, Коржівською, Миколаївською, Перехрестівською та Пустовійтівською сільськими радами, які працюють згідно встановлених графіків та за затвердженими тарифами на вивезення твердих побутових відходів. Поряд з цим виконавчі комітети 15 сільських рад зволікають із налагодженням співпраці з підприємством.

В 2018 році за рахунок коштів районного бюджету (внески органів місцевого самоврядування у статутний капітал КП «Архітектурно-планувальне підприємство» Роменської районної ради Сумської області») виконавчими комітетами Басівської, Гришинської, Дібрівської, Коржівської, Малобубнівської та Смілівської сільських рад придбано 7 контейнерних комплектів на суму 50,4 тис. гривень та 12 контейнерів для збору побутових відходів на суму 52,56 тис. гривень.

З метою активізації роботи у сфері поводження з твердими побутовими відходами прийнято рішення провести спільну нараду з сільськими головами, які не співпрацюють із комунальним підприємством у зазначеній сфері, а також провести ревізію наявності контейнерів для збору побутових відходів в населених пунктах району та уточнення їх потреби.