Веб-сторінки ліквідованих РДА

ОБ’ЄКТИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ РАЙОНУ ГОТОВІ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ

До 1 жовтня необхідно завершити всі заплановані роботи з підготовки галузей економіки та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період, провести тестові випробування систем теплопостачання, укомплектувати котельні та топкові операторами та кочегарами, які пройшли відповідне навчання

Таке завдання поставила заступник голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВА відповідальним особам галузей освіти, медицини та культури Роменського району під час засідання районного оперативного штабу з підготовки галузей економіки та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Станом на 1 вересня в інспекції Держенергонагляду у Сумській області отримано 38 або 100% актів готовності 25 загальноосвітніх та 13 дошкільних закладів району. Фактично підготовлені до початку нового опалювального сезону всі заклади галузей медицини та культури. Сформованого запасу твердого палива на рівні 88 % від потреби достатньо для вчасного початку опалювального періоду. Усіма закладами бюджетної сфери району укладено договори на постачання газу та електричної енергії, завершено роботи по повірці контрольно-вимірювальних приладів. Заборгованість за спожиті енергоносії відсутня.

В цілому на підготовку закладів освіти, медицини та культури району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років використано з місцевих бюджетів понад 5 мільйонів гривень.