Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПІДГОТОВКА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ В РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ЙДЕ ЗГІДНО З ПЛАНОМ

Опалювальний сезон 2019-2020 років на Роменщині розпочнеться вчасно: обєкти соціально-культурного призначення району готові до опювального сезону на 100%

Про це доповіли відповідальні особи галузей освіти, медицини та культури району заступникові голови Роменської районної державної адміністрації Інні НАУМОВІЙ під час засідання районного оперативного штабу з підготовки галузей економіки та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Підготовка до опалювального сезону в Роменському районі йде згідно з планом. Особлива увага приділяється впровадженню заходів з енергозбереження та підвищення енергоефективності. Фактично підготовлені до початку нового опалювального сезону всі заклади галузей медицини та культури. На деяких об’єктах соціальної сфери проведено гідрохімічну промивку та поточний ремонт системи опалення; проведено заміну вікон та дверей на енергозберігаючі в деяких школах району. У закладах бюджетної сфери району проведено ремонтних робіт на загальну суму понад 5 млн. грн.

З метою покращення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти Роменського району проведено ремонтні роботи топкових та в котельнях закладів. За кошти місцевого бюджету виконано: ремонт шкільних їдальнь на суму 432,0 тис грн, спортивних залів на суму 87,0 тис грн, актових залі, фойє та коридорів на суму 1964,0 тис грн, ремонт туалетів на суму 100,0 тис грн, ремонт класних кімнат на суму 863,2 тис грн та інші види ремонтних робіт на загальну суму 746,3 тис грн.

Системи опалення всіх лікарняних закладів до роботи в опалювальний період 2019-2020 років повністю готові.

Для забезпечення ефективного використання енергоресурсів закладами культури району використано коштів на загальну суму 496,0 тис грн. Проведено роботи по встановленню теплогенераторів в Мокиївському сільському будинку культури та Ярошівському сільському клубі, ремонт та утеплення даху Смілівського сільського будинку культури.

Роботи з підготовки галузей економіки та соціальної сфери Роменського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років завершуються.