Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЯК ЕФЕКТИВНО УПРАВЛЯТИ ВІДХОДАМИ

За повідомленням Міністерства розвитку громад та територій України05 листопада на території Міжнародного виставкового центру буде проведено Круглий стіл «Стратегічне планування у сфері поводження з побутовими відходами»

Захід відбудеться у рамках XV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» та XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех – 2019» за адресою: м. Київ, Броварський пр.-т, 15 павільйон 3, конференц-зал № 13, вхід 3С (станція метро «Лівобережна»).

Круглий стіл присвячено питанням практичних аспектів реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні: внесення необхідних змін до нормативно-правових актів України у сфері поводження з побутовими відходами, розроблення регіональних планів управління відходами, впровадження сучасних методів та технологій у цій сфері.

Планується, що у роботі Круглого столу візьмуть участь народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівники державних та комерційних підприємств, громадських організацій та засобів масової інформації, Сторони соціального діалогу, Європейського банку реконструкції та розвитку, українсько-швейцарського проекту DESPRO, Європейської бізнес асоціації.

Враховуючи важливість та актуальність питань, що будуть обговорюватися на цьому заході, запрошуємо профільних фахівців взяти участь у роботі Круглого столу.

З метою вчасного та якісного вирішення організаційних питань просимо підтвердити участь у заході не пізніше 25 жовтня 2019 року.

Контактна особа: Пляшкова Оксана Василівна

тел. (044) 207-18-05, email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Робочий розпорядок круглого столу для ознайомлення  натиснути на -  ПОСИЛАННЯ