Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА ГРОМАДСЬКІЙ РАДІ РОЗГЛЯНУТО РЯД АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ

Хвилюючим питанням для громадськості району залишається оплата житлово-комунальних послуг

Стан надання населенню житлових субсидій в опалювальний період 2018-2019 років обговорено під час чергового засідання громадської ради при Роменській районній державній адміністрації.

За словами заступника начальника управління–начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації Олени Башкірової, сьогодні діють нові правила надання житлових субсидій. У зв’язку з цим одержувачам субсидій потрібно буде звертатися в органи соцзахисту для їх переоформлення.

Члени громадської ради обговорили також питання підготовки до відзначення регіонального свята «Калнишева рада» в Роменському. У 2018 році свято козацької слави «Калнишева рада» заплановано провести 14 липня у форматі «регіонального свята», а також передбачається проведення обласного фестивалю народної творчості «Дивограй».

Начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Світлана Момот зазначила, що з метою належної підготовки та проведення свята відділом культури Роменської районної державної адміністрації розроблено Положення про регіональне свято козацької слави «Калнишева рада» відповідно до якого планується проведення ряд святкових урочистостей.