ЩОРІЧНА ІНВЕСТИЦІЙНА ЗУСТРІЧ В ОБ’ЄДНАНИХ АРАБСЬКИХ ЕМІРАТАХ

З 02 по 04 квітня у м. Дубай, Об’єднані Арабські Емірати, заплановано проведення сьомої Щорічної інвестиційної зустрічі (www.aimcongress.com/en/). Темою цьогорічного форуму визначено «Міжнародне інвестування. Шлях до конкурентоспроможності та розвитку»

Цільовою аудиторією заходу є представники урядів, міжнародних організацій (Світовий Банк, Міжнародна фінансова корпорація, Економічна та соціальна комісія ООН щодо країн Азії та Тихоокеанського регіону, Міжамериканський банк розвитку тощо), наукових кіл, торгових палат, ВЕЗ, фінансового сектору, юридичних та фінансових консалтингових компаній, малих та середніх підприємств.

На вказаному заході учасники зможуть обговорити шляхи залучення міжнародних інвестицій, які допоможуть покращити рівень знань та навичок, сприятимуть обміну досвідом та розвитку людських ресурсів, а також розвитку інфраструктури, інноваційних систем та підвищенню конкурентоспроможності країни-реципієнта.

Основними секторами, які будуть представлені на форумі будуть торгівля, промисловість, виробництво, інфраструктура, логістика, ІТ, телекомунікації, охорона здоров’я, фармацевтика, фінанси, туризм, енергетика, видобувна діяльність, агро промисловість та нерухомість.

За більш детальною інформацією з метою участі звертатися у термін до 22 березня в управління економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації за тел. 5-31-64 або за адресою: м. Ромни, бульвар Свободи, 1, каб. 25.