Веб-сторінки ліквідованих РДА

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС ЗАТВЕРДИЛА ЗАХОДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ЛІСОВИМ ПОЖЕЖАМ

На черговому засіданні Роменська районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердила комплексний план заходів щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період 2021 року

Під час засідання голова Роменської райдержадміністрації Денис ВАЩЕНКО наголосив на необхідності приділити особливу увагу заходам щодо попередження пожеж і надзвичайних ситуацій, а в разі їх виникнення – оперативно реагувати.

В засіданні взяли участь члени комісії з питань ТЕБ та НС та керівники територіальних спеціалізованих служб Роменського району.

Комісія прийняла ряд рішень щодо вжиття додаткових заходів з протидії пожежам у природних екосистемах.

Також комісією ТЕБ та НС погоджено місце знешкодження вибухонебезпечних предметів в межах територіальних громад Роменського району.

На виконання пункту 9 протоколу позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.032021р. № 4 рекомендовано головам міської, селищних, сільських рад Роменського району розглянути питання фінансового резерву для надання допомоги застрахованим особам за рахунок коштів місцевого бюджету.

Протокол засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 7 квітня 2021 року