Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

27 квітня відбулося чергове засідання Роменської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

На засіданні було розглянуто питання щодо забезпечення протипожежного захисту врожаю.

З метою недопущення втрат зернових і грубих кормів через пожежі та інші  надзвичайні ситуації в місцях збирання, зберігання і переробки врожаю у 2021 році, комісія  вирішила:

1. Роменському районному управлінню ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно з сільськими, селищними, міським головами рад Роменського району:

1.1. Організувати проведення пожежно-профілактичних відпрацювань сільськогосподарьких підприємств у сфері пожежної та техногенної безпеки із представниками засобів масової інформації.

1.2. Забезпечити контроль виконання суб’єктами господарювання організаційних заходів протипожежного захисту місць збирання, зберігання, переробки врожаю, складів насіннєвого фонду, гаражів, ремонтних майстерень, складів паливно-мастильних матеріалів згідно діючих норм та правил.

2. Рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств Роменського району:

2.1. Забезпечити дотримання на об’єктах сільгосппідприємств, місцях збирання врожаю «Правил пожежної безпеки в Україні» та «Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України»

2.2. Забезпечити пожежну безпеку хлібних масивів, наявність та дотримання нормованої ширини проораних смуг, прокосів.

2.3. Заборонити спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях та вжити заходи щодо недопущення виникнення пожеж на об’єктах, постійно підвищувати рівень їх  пожежної безпеки.

2.4. Встановити на хлібних масивах, які пролягають вздовж автомобільних доріг застережливі, попереджуючі або інформаційні знаки.

2.5. Забезпечити виконання заходів, запропонованих приписами на усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки в повному обсязі.

2.6. Вжити заходів щодо неухильного залучення добровільних пожежних команд у відповідності до районних Планів залучення сил та засобів на гасіння пожеж в Роменському районі.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на Роменський міжрайонний відділ управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.