Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДЕНИС ВАЩЕНКО: СВОЄЧАСНЕ РЕАГУВАННЯ ТА ВЖИТТЯ ЗАХОДІВ ЩОДО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ – НАША СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

На цьому під час наради з головами територіальних громад наголосив голова Роменської районної державної адміністрації

У ході наради, серед іншого, особливу увагу було приділено питанню щодо виконання заходів з розміщення підрозділу територіальної оборони району та забезпечення його життєдіяльності.

«В умовах коли Україна має стримувати агресію з боку Російської Федерації, ми маємо прикласти максимум зусиль, щоб забезпечити підрозділ територіальної оборони Роменського району належним фінансовим ресурсом та матеріально-технічним забезпеченням. Тому що саме цей підрозділ відповідно до своїх завдань визначених Законом України «Про основи національного спротиву» братиме участь у захисті нашого населення, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, ліквідації наслідків ведення воєнних (бойових) дій, забезпечуватиме умови для безпечного функціонування органів державної влади, органів місцевого самоврядування. Тому я дуже прошу керівництво громад проаналізувати власні ресурси та забезпечити належну підтримку підрозділу територіальної оборони», - зазначив очільник району Денис ВАЩЕНКО.

З даного питання висловили власні думки голови громад та зауважили, що готові надати всю необхідну допомогу та належну підтримку підрозділу територіальної оборони Роменського району.

За результатами розгляду даного питання головам територіальних громад рекомендовано на найближчих сесіях місцевих рад прийняти рішення щодо виділення коштів на зазначені цілі не менше 1 відсотку місцевого бюджету.

Головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та цивільного захисту населення Роменської районної державної адміністрації Валерій КОВАЛЬОВ доповів присутнім про стан протипожежного водопостачання та облаштування у населених пунктах під’їздів до природних вододжерел для забору води пожежно-рятувальними автомобілями.

За результатами розгляду даного питання визначено завдання громадам щодо покращення стану протипожежного постачання населених пунктів, обстеження джерел протипожежного постачання, визначення потреби у ремонті та відновленні, планування ремонту та виділенні коштів.