Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОГО ШТАБУ ДЛЯ КООРДИНАЦІЇ РОБОТИ ПУНКТІВ ОБІГРІВУ ТА «ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ» НА ТЕРИТОРІЇ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

Під головуванням голови Роменської районної державної адміністрації-начальника районної військової адміністрації Дениса ВАЩЕНКА відбулось засідання районного Штабу для координації роботи пунктів обігріву та «Пунктів Незламності» на території Роменського району, під час якого відбулося обговорення питання щодо організації роботи «Пунктів Незламності» та виконання відповідних розпоряджень голів Сумської обласної державної адміністрації та Роменської районної державної адміністрації органами місцевого самоврядування

Перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації-начальника районної військової адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО доповіла щодо фактичного стану готовності «Пунктів Незламності» розгорнутих в межах району та звернула увагу голів громад на необхідність проведення робіт з доукомплектування окремих пунктів більш потужними генераторами, а також подовжувачами та належним меблевим укомплектуванням.

Начальник Роменського районного управляння ГУ ДСНС України в Сумській області Сергій КЛІЩЕНКО та тимчасово виконуючий обов’язки начальника Роменського РВП ГУНП у Сумській області Михайло ІЛЬНИЦЬКИЙ повідомили про стан готовності на базі підпорядкованих підрозділів в м. Ромни, смт Липова Долина та смт Недригайлів «Пунктів Незламності».

Начальник служби у справах дітей Роменської районної державної адміністрації Наталія СТАРУН звернула увагу відповідальних осіб на необхідність забезпечення психологічної підтримки населення, що користується послугами стаціонарних «Пунктів Незламності».

«Для належного функціонування «Пункту Незламності», крім матеріального укомплектування, голови громад мають призначити не менше трьох відповідальних осіб на одному Пункті, які будуть цілодобово здійснювати обслуговування устаткування - Starlink, генераторів, акамуляторів, для функціонування та безперервної роботи Пунктів»,-зазначивголова Роменської районної державної адміністрації-начальник районної військової адміністрації Денис ВАЩЕНКО.

Нагадуємо, шо у «Пунктах Незламності», незважаючи на відключення електроенергії, передбачається наявність тепла, води, освітлення, мобільного зв’язку, інтернету, живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку, аптечки, забезпечення для мам і дітей.

Комплектування та функціонування «Пунктів Незламності» здійснюється з урахуванням наявного ресурсу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

На спеціальному сайті http://nezlamnist.gov.ua/ розміщено мапу «Пунктів Незламності» по всій країні. Вона постійно оновлюється. В Роменському районі їх наразі 24.