ВОДІЇВ СУМЩИНИ ЗАСТЕРІГАЮТЬ БУТИ ОСОБЛИВО ОБЕРЕЖНИМИ НА ДОРОГАХ, АДЖЕ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ОЧІКУЄТЬСЯ ПОХОЛОДАННЯ ТА СНІГ УЖЕ З НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

Про це під час селекторної наради з районами за участю тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК повідомив начальник Управління патрульної поліції в місті Суми Олексій КАЛЮЖНИЙ

«Відповідно до даних Українського Гідрометцентру, з початку наступного тижня на території України відбудеться погіршення погодних умов із зниженням температури повітря до нуля та можливими опадами у вигляді дощу та снігу. Також очікується мряка», – зазначив Олексій Калюжний.

За його словами, погіршення погодних умов призводить до підвищення рівня аварійності. За 10 місяців цього року внаслідок аварій на дорогах області 57 людей загинуло і 624 травмовані. Найбільше аварій відбувається саме взимку.

«Прошу громадян-учасників дорожнього руху, представників органів місцевого самоврядування, дорожні служби належним чином підготуватися до зимового періоду. Водіям необхідно поміняти літні шини на зимові тощо, – підкреслив Олексій Калюжний. – Безпека на дорогах – це не просто слова, це життя і здоров’я жителів Сумщини».