ПІЗНАВАЛЬНИЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ДЕНЬ ПРОВЕДЕНО З ФАХІВЦЯМИ ЮСТИЦІЇ

Юстиція Сумщини надає студентам можливість спілкування з висококваліфікованими фахівцями та ознайомлення з їх роботою

До обласної юстиції завітали студенти-правники Сумського державного університету. Їм розповіли, чим займаються державні виконавці та як здійснюється примусове виконання рішень суду та інших органів, ознайомили з новелами в законодавстві, внесеними двома пакетами законів #ЧужихДітейНеБуває, якими було змінено процедуру виконання рішень, порядок виїзду дітей за кордон з одним з батьків, посилено заходи впливу на боржників обмеженнями, які тривають до повного погашення заборгованості.

У рамках правопросвітницької кампанії «Я маю право на виконання рішення суду!», запровадженої в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», студентів проінформували про переваги добровільного виконання рішення суду та про звернення стягнення на заробітну плату, стипендію та пенсію боржників у разі не сплати заборгованості самостійно, розповіли про особливості роботи державних та приватних нотаріусів.

Також зі студентами поговорили на тему корупції з метою формування у молодого покоління негативного сприйняття корупції та переконання не чинити того, за що законом передбачено покарання.

Бажаючи пізнати якомога більше, студенти задавали запитання фахівцям юстиції, цікавилися стажуванням в органах юстиції та умовами проходження конкурсу.

Також молодь ознайомили з відкритим у 2019 році Центром виконання рішень, де громадяни у комфортних умовах, без черг можуть отримати якісну та сервісну допомогу у сфері примусового виконання рішень.