ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ ОБ`ЄДНАВ І ДИТЯЧУ, І ДОРОСЛУ АУДИТОРІЮ

Юстиція Сумщини Тиждень правових знань, присвячений Дню захисту дітей, наповнила змістовними і яскравими діями, мета яких: і дітям, і батькам надати якомога більше інформації про права і відповідальне батьківство

Акценти ставилися на правах людини: спочатку дитини, а вже потім і дорослого громадянина, який може стати успішним і самодостатнім тільки тоді, коли знає і розуміє свої права.

«Флешмоби та вуличне інформування, зустрічі у навчальних закладах – Тиждень правових знань добігає кінця. Заходи, що стосуються юних громадян України, ми проводимо з особливим настроєм, розуміючи, що перед нами – майбутнє країни, – говорить очільник юстиції Сумщини Ірина СВИСТУН. – Сотні заходів, тисячі учасників по всій області – правова хвиля торкнулася всіх».

Яскравим дійством стало інформування громадян у багатолюдному місці обласного центру – біля торгового комплексу «Євробазар». Саме для батьків і дітей працювали сьогодні фахівці юстиції, інформуючи, пояснюючи, звертаючи увагу на важливі теми, що є актуальними.

Ще одна локація – парк імені Кожедуба, також дала чисельну аудиторію для поширення правових знань.

У кожному населеному пункті Сумської області фахівці юстиції активно спілкувалися з людьми, акцентували на темах протидії булінгу і домашньому насильству, надавали інформацію про виїзд за кордон з дитиною та пояснювали про інші новації та послуги від Мін`юсту.