СУМЩИНА ЗАВЕРШИЛА ЯСКРАВОЮ ПЕРЕМОГОЮ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Тиждень права, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, для Сумщини завершився яскравою перемогою – малюнок Анни СУБОТИ з Тростянця переміг у Всеукраїнському конкурсі у відповідній категорії

Анна Субота вихованка Комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва» і її малюнок «Я маю право на родину та мирне життя в Україні» у категорії «Молодша група. Індивідуальна робота» журі визнано найкращим.

«Приємно, що нинішній успіх юної художниці Анни продовжив низку перемог, отриманих у творчих конкурсах, – говорить начальник Головного територіального управління юстиції в Сумській області Ірина СВИСТУН. – Чергова перемога – це наша спільна робота, результат співпраці із навчальними закладами, які є надійними партнерами органів юстиції області у правопросвітницькій діяльності. Ми говоримо спасибі усім юним художникам, хто взяв участь у цьому конкурсі, велика вдячність педагогам-наставникам і батькам. Ось так, разом, дорослі і діти, утверджуємо правову державу – Україну, робимо її успішною країною щасливого дитинства».