НА СУМЩИНІ УРОЖАЙ НА МАЛЮКІВ – РОДИНИ ПОПОВНЮЮТЬСЯ 6, 8 І НАВІТЬ 14 ДИТИНОЮ

Для країни народження маленьких громадян є майбутнім, що твориться вже сьогодні. Особливо приємно, коли родина поповнюється не тільки другим й третім малюками, а й – п’ятим, шостим

З початку 2019 року третьою дитиною на Конотопщині поповнилася 31 сім’я, на Глухівщині – 13 родин, а на Тростянеччині – 9. В Буринському районі є сім’ї, де народилася четверта, шоста й восьма дитина.

Одною з найбільш плідних на багатодітність виявилась Білопільщина. Там за 5 місяців 2019 року в 11 сім’ях з’явилося по третій дитині, в 4 родинах – по четвертій, 3 пари збагатилися п’ятими малюками. Навіть більше, в одній із сімей народилася восьма дитина, а іншій лелека приніс чотирнадцяту.

Жителі Сумщині активно користуються можливістю отримання першого документа малечі – свідоцтва про народження – безпосередньо в пологовому будинку, заощаджуючи при цьому час.

Разом з тим, Мін’юстом ініційовано запровадження електронної системи «Е-малятко», завдяки якій громадяни зможуть в онлайн-режимі зареєструвати місце проживання новонародженого, оформити допомогу при народженні дитини, зареєструвати народження малюка в електронній системі охорони здоров’я, оформити ідентифікаційний код малечі та багато іншого.