ЖИТЕЛІВ РОМЕНЩИНИ ЗАКЛИКАЮТЬ ПЕРЕВІРИТИ ВІДОМОСТІ ПРО СЕБЕ В ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ

На сьогодні у Роменському районі налічується 28212 виборців з виборчою адресою

З метою забезпечення реалізації виборчих прав громадян на чергових виборах Президента України, що відбудуться 31 березня, виборці району мають змогу перевірити у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації або через мережу Інтернет відомості про себе в Державному реєстрі виборців.

На офіційному сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» (http://www.drv.gov.ua функціонує програмний ресурс «Кабінет виборця», за допомогою якого кожен може перевірити відомості про себе в Державному реєстрі виборців.

За словами начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації Володимира КУРІПКА, станом на 20 лютого з початку року такою можливістю вже скористалися 147 виборців, з них 138 – через «Кабінет виборця», 9 – звернулись безпосередньо до працівників відділу.

Особливу увагу слід приділити виборцям, які звільнилися з лав Збройних Сил України, прибули з установ виконання покарань, які не брали участі в голосуванні на попередніх виборах за будь-яких обставин, а також тим громадянам, кому виповнилося 18 років і які набули права голосу.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія утворила 199 окружних виборчих комісій з виборів Президента України. Зокрема у Сумській області утворено 6 окружних виборчих комісій.

Жителі м. Ромни та Роменського району обиратимуть Президента України у виборчому окрузі № 161. Окружна комісія розташована за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 6.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації: м. Ромни, бульвар Свободи, 1, каб. № 41 (4-й поверх), телефони: 5-31-65, 5-31-71. Розпорядок роботи: понеділок – четвер з 08.00 до 17.15 год., у п’ятницю – до 16.00 год., перерва 12.00 до 13.00 год. З 02 березня відділ працює також у вихідні дні.