ЗЛАГОДЖЕНА РОБОТА ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ТА СІЛЬСЬКИХ РАД СПРИЯЄ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИБОРЧИХ ПРАВ ГРОМАДЯН

З метою складання якісних списків виборців для проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації продовжується робота щодо уточнення персональних даних виборців шляхом перевірки відповідності бази даних Реєстру виборців обліковим даним сільських рад

«21 травня та 22 травня таку звірку проведено працівниками відділу спільно з відповідальними органу реєстрації Пустовійтівської та Ріпчанської сільських рад», – повідомив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації Володимир КУРІПКО.

За результатами проведеної звірки виявлено 32 розбіжності, з них 31 – по Пустовійтівській сільській раді (у виборчих адресах – 24, у даті народження громадян –  3, у прізвищах – 3, 1 громадянин не включений до Реєстру виборців). По Ріпчанській сільській раді виявлено 1 розбіжність у виборчій адресі.

По виявлених розбіжностях сформовано запити до органів реєстрації Пустовійтівської та Ріпчанської сільських рад та до Роменського МВ УДМС України в Сумській області.