НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ ОБГОВОРИЛИ КОМПЛЕКС ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ НА ПАСАЖИРСЬКОМУ АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ «STOP! ЗАЛІЗНИЧНИЙ ПЕРЕЇЗД»

4 лютого під головуванням керівника апарату Роменської районної державної адміністрації Михайла ЛОМКА відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті в Роменському районі

Під час засідання розглянуто лист Державної служби України з безпеки на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Сумській області від 02.02.2021 № 7720/28.6/24-21 «Про проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «STOP! Залізничний переїзд».

НА СУМЩИНІ ПІДВИЩИЛИСЬ ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ГАБАРИТНО-ВАГОВОГО КОНТРОЛЮ

За підсумками 30 листопада – 6 грудня цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 12 тис. транспортних засобів, складено 221 акт порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано майже 1,6 млн грн плати за перевантаження

Як повідомив Міністр інфраструктури Владислав КРИКЛІЙ,  протягом минулого тижня підвищились показники ефективності габаритно-вагового контролю у Сумській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Харківській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. Найбільше плати за перевантаження протягом останнього тижня було нараховано в Одеській, Миколаївській та Київській областях.

В МЕЖАХ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 83,7 КМ ДОРІГ БУЛА ЗДІЙСНЕНА ПОВЕРХНЕВА ОБРОБКА

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Сумській області

Для влаштування тонких і надтонких шарів з метою попередження руйнування дорожнього покриття використовуються такі матеріали, як ЛЕМС, щебенево-мастиковий асфальтобетон (ЩМА), гарячі асфальтобетони, холодні бітумомінеральні суміші тощо. Їх рекомендується влаштовувати відразу при виконанні ремонту доріг. Технології влаштування тонкошарових покриттів почали розвиватись з разом із запровадженням стратегії попередження руйнувань автомобільних доріг.

З 1 ЛИСТОПАДА НАБУЛИ ЧИННОСТІ НОВІ СТАНДАРТИ ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЯКІ ЗМУСЯТЬ ВОДІЇВ ЇЗДИТИ ПОВІЛЬНІШЕ

Згідно зі змінами, що внесені у документ «ДСТУ 4123:2020 Безпека дорожнього руху. Засоби заспокоєння руху. Загальні технічні вимоги», перелік засобів заспокоєння руху або traffic calming measures розширюється

Дотепер офіційно дозволеними були кільцеві розв’язки, шумові смуги, піднесені пішохідні переходи, звуження смуг руху, напрямні острівці та «лежачі поліцейські».

Еще статьи...

  1. ЗА ПІДСУМКАМИ МИНУЛОГО ТИЖНЯ СУМЩИНА ПІДВИЩИЛА ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ГАБАРИТНО-ВАГОВОГО КОНТРОЛЮ
  2. ДО УВАГИ ВОДІЇВ СУМЩИНИ! ПЕРЕКРИТО РУХ НА ДОРОЗІ Н-07 КИЇВ – СУМИ – ЮНАКІВКА БІЛЯ ПРИЛУК
  3. НА СУМЩИНІ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГУ БАТУРИН − КОНОТОП − СУМИ
  4. У РАМКАХ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НА РОМЕНЩИНІ РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГУ РОМНИ-ПИРЯТИН
  5. НА СУМЩИНІ ЗА ІНІЦІАТИВИ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СТВОРЕНО СЕРІЮ СОЦІАЛЬНИХ ВІДЕОРОЛИКІВ
  6. РОМАН ГРИЩЕНКО ОГЛЯНУВ ВІДРЕМОНТОВАНУ ДІЛЯНКУ ДОРОГИ НА ТРАСІ СУМИ-КОНОТОП
  7. «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» В МЕЖАХ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОІНСПЕКТУВАВ ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОМАН ГРИЩЕНКО
  8. СУМСЬКА ОБЛАСТЬ НА ЧЕТВЕРТОМУ МІСЦІ В УКРАЇНІ ЗА ПОКАЗНИКАМИ ЩОДО РЕМОНТУ ДОРІГ
  9. НА СУМЩИНІ ПІДВИЩИЛИСЯ ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ГАБАРИТНО-ВАГОВОГО КОНТРОЛЮ
  10. ВАЖЛИВИЙ КРОК ДО ПОСИЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПОРУШЕННЯ ГАБАРИТНО-ВАГОВИХ ВИМОГ ЗРОБЛЕНО, - ВЛАДИСЛАВ КРИКЛІЙ