Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ ОБГОВОРИЛИ КОМПЛЕКС ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ НА ПАСАЖИРСЬКОМУ АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ «STOP! ЗАЛІЗНИЧНИЙ ПЕРЕЇЗД»

4 лютого під головуванням керівника апарату Роменської районної державної адміністрації Михайла ЛОМКА відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті в Роменському районі

Під час засідання розглянуто лист Державної служби України з безпеки на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Сумській області від 02.02.2021 № 7720/28.6/24-21 «Про проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «STOP! Залізничний переїзд».

По завершенню засідання членами координаційної ради прийнято рішення під час здійснення заходів державного нагляду особлива увага буде приділятися:

  • обов’язковому проведенню передрейсових медичних оглядів водіїв та технічних оглядів автобусів;
  • обов’язковому зберіганню автобусів у спеціально пристосованих для цього місцях;
  • технічному стану транспортних засобів, використанню зимових шин, справності запасних виходів в автобусах, відповідності зовнішнього і внутрішнього спорядження (екіпірування) транспортних засобів встановленим вимогам, їх готовності до роботи в зимовий період.
  • виконанню вимог щодо дотримання режиму праці та відпочинку водіями автобусів;
  • проведенню відповідних інструктажів з питань проїзду залізничних переїздів.