ВЗАЄМОДІЯ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

Інформація оновлена 01.10.2019

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ >>>

СБУ ВИЯВИЛА НА СУМЩИНІ ПІДПІЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО НЕБЕЗПЕЧНИХ ТОВАРІВ ІЗ КОНТРАФАКТНОЇ СИРОВИНИ З РФ

У Сумській області СБУ викрила та блокувала підпільне виробництво небезпечної продукції, яку великими партіями реалізовували під виглядом товарів широкого вжитку

Оперативники спецслужби встановили, що група жителів регіону протягом 2018-2019 років незаконно переправила з РФ на територію України майже 600 тонн рідини, яка на 98% складалася з метилового спирту. Для переміщення підакцизного товару за нульовою митною ставкою та уникнення сплати акцизного збору у розмірі 245 євро за тисячу літрів сировини, зловмисники ввозили вантаж під виглядом розчинника для лакофарбового покриття.

ДО ДНЯ МІСТА У СУМАХ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ФІЛЬМ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ГЕРОЮ УКРАЇНИ ПОЛКОВНИКУ СБУ ОЛЕКСАНДРУ АНІЩЕНКУ

У Сумах учні місцевої спеціалізованої школи «Унікум» та Сумська обласна ТРК «Відікон» презентували короткометражний фільм «Олександр Заступник Сумський»

Фільм присвячений Герою України полковнику СБУ, почесному громадянину міста Суми Олександру АНІЩЕНКУ, який загинув у травні 2014 року під час виконання бойового завдання поблизу Слов’янська.

НА СУМЩИНІ СБУ ПРОВЕЛА ПЛАНОВІ АНТИТЕРОРИСТИЧНІ НАВЧАННЯ

Штаб Антитерористичного центру та Координаційна група АТЦ при Управлінні СБУ в Сумській області провели планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання. Навчання відбулися за сприяння Агентства зменшення загроз (США)

У заході, який проводився на території Конотопа та Конотопського району, взяли участь представники регіональних підрозділів СБУ, Державної прикордонної служби, Збройних Сил України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії, Держспецзв’язку, поліції, органів державної влади та місцевого самоврядування.

СБУ БЛОКУВАЛА КОНТРАБАНДУ СТЕРОЇДІВ В УКРАЇНУ НА МАЙЖЕ ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом прокуратури у межах боротьби з контрабандою блокували у Сумській області протиправне переміщення заборонених сильнодіючих препаратів в Україну

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець регіону планував переправити через державний кордон поза встановленими пунктами пропуску велику партію стероїдів для продажу.

Еще статьи...

  1. СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ МЕШКАНЦІВ ТА ГОСТЕЙ СУМЩИНИ БУТИ ПИЛЬНИМИ
  2. ЩОДО ЗАПИТІВ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ, ПЕРЕДБАЧЕНОЇ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ»
  3. ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ РОМЕНЩИНИ
  4. РАЙОННА ВЛАДА ПРИВІТАЛА СЛІДЧИХ РОМЕНСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
  5. ПРОБАЦІЯ В ДІЇ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВЛАШТУВАННЯ ОСІБ, ЗВІЛЬНЕНИХ З МІСЦЬ ВІДБУВАННЯ ПОКАРАНЬ
  6. НА КИЇВЩИНІ СБУ ВИКРИЛА НАРКОУГРУПОВАННЯ
  7. НА СУМЩИНІ СБУ ЗАСТЕРЕГЛА МІСЦЕВОГО МЕШКАНЦЯ ВІД ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ СИМВОЛІВ ФЕЙКОВОЇ РЕСПУБЛІКИ
  8. НА СУМЩИНІ СБУ ВИЯВИЛА СХОВАНКУ ЗІ ЗБРОЄЮ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ
  9. ДО СУДУ СКЕРОВАНО ОБВИНУВАЛЬНІ АКТИ СТОСОВНО ВИКРИТИХ СБУ УЧАСНИКІВ ЗЛОЧИННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
  10. СБУ ПРИПИНИЛА ДІЯЛЬНІСТЬ ДИВЕРСІЙНО-ТЕРОРИСТИЧНОЇ ГРУПИ СПЕЦСЛУЖБ РФ НА ТЕРИТОРІЇ НАШОЇ ДЕРЖАВИ – РОЗПОВІВ ГОЛОВА СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ВАСИЛЬ ГРИЦАК