ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо представників громадськості та експертів залучитися до оцінки корупційних ризиків у діяльності Роменської районної державної адміністрації

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», на виконання статті 13-1 Закону України «Про запобігання корупції», розпорядження голови Роменської районної державної «Про утворення комісії з оцінки корупційних ризиків» від 17.01.2020 № 16-ОД розпочато процес оцінки корупційних ризиків у діяльності Роменської районної державної адміністрації в рамках підготовки Плану заходів щодо запобігання та протидії корупції на 2020 рік.

До участі запрошуються експерти, громадськість, які володіють як теоретичними так і практичними знаннями про внутрішнє та зовнішнє середовище Роменської районної державної адміністрації (далі - райдержадміністрація), які можуть долучитися до процесу ідентифікації корупційних ризиків у діяльності райдержадміністрації, у тому числі шляхом надання обґрунтованих письмових пропозицій з посиланням на проведене дослідження (вивчення) питань, пов’язаних із здійсненням діяльності райдержадміністрації.

Пропозиції надсилати не пізніше 7 лютого 2020 року на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Контактна особа: Назаренко Валентина Олександрівна, телефон: (05448) 5-31-67.

Результати проведення обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Роменської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Довідково: Методологія оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади