У РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ РОЗПОЧАТО ПРОЦЕДУРУ ОЦІНКИ КОРУПЦІЙНИХ РИЗИКІВ

Важливою складовою в роботі райдержадміністрації є усунення будь-яких проявів корупції та зловживань

З метою визначення ефективних механізмів протидії та запобігання корупційним ризикам у діяльності Роменської районної державної адміністрації утворено Комісію з оцінки корупційних ризиків, яка проводить роботу щодо ідентифікації корупційних ризиків, відповідно до вимог Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848.

З метою визначення вразливих до ризиків сфер діяльності райдержадміністрації, окремих функцій та завдань, конкретних напрямків діяльності структурних підрозділів Комісією розроблено анкети та проведено опитування державних службовців Роменської районної державної адміністрації.

В анонімному анкетуванні взяли участь більше 30 працівників органу влади. Результати анонімного анкетування будуть опрацьовані та враховані Комісією під час роботи з оцінки корупційних ризиків і розробки заходів щодо їх усунення.