В РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕННО ОЦІНКУ КОРУПЦІЙНИХ РИЗИКІВ

Тимчасово виконуюча обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВА провела чергове засідання комісії з оцінки корупційних ризиків

До складу комісії з оцінки корупційних ризиків увійшли голова громадської ради, керівник апарату, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції апарату, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату.

«З метою розробки ефективних заходів запобігання корупції було проведено анонімне анкетування працівників райдержадміністрації. Загальний аналіз відповідей респондентів на питання став підставою для детального аналізу функцій та завдань конкретних напрямів діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації», – зазначив керівник апарату Роменської районної державної адміністрації, заступник голови комісії Михайло ЛОМКО.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Роменської районної державної адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО повідомила, що за результатами проведеного аналізу було ідентифіковано 21 корупційний ризик, який виникає або потенційно може виникнути у діяльності райдержадміністрації.

Учасники засідання здійснили оцінку корупційних ризиків за критеріями ймовірності виникнення ідентифікованих корупційних ризиків та наслідків корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, а також підготували проект звіту за результатами оцінки.

«Якісна підготовка та проведення оцінки корупційних ризиків – запорука зменшення рівня корупції в Україні в цілому та, як наслідок, збільшення рівня довіри населення до органів влади. Наша мета – зробити все можливе для того, щоб звести до нуля можливість вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією посадовцями райдержадміністрації», – наголосила Інна Наумова.

Звіт про проведення електронних консультацій з громадкістю щодо оцінки корупційних ризиків у діяльності Роменської районної державної адміністрації