СКАСОВАНО ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТИХ ПРИЙОМІВ ГРОМАДЯН

У зв’язку з вжиттям заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території Сумської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом проведення особистих прийомів громадян в Роменській районній державній адміністрації та виїзних прийомів у населені пукти Роменського району СКАСОВАНО до особливого розпорядження.

Усні звернення громадян приймаються керівництвом Роменської районної державної адміністрації за допомогою засобів телефонного зв’язку на телефонні «гарячі» лінії, відповідно графіка.

Також громадяни мають змогу надіслати письмове звернення до керівництва Роменської районної державної адміністрації поштою або засобами електронного зв’язку (електронне звернення) за електронною адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання. Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями.