ВІДПОВІДАЛИ ОБҐРУНТОВАНО І ВЧАСНО

Щорічно, згідно Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008, голови районних державних адміністрацій звітують перед головами обласних державних адміністрацій про стан роботи із зверненнями громадян на підвідомчій території

«Аналіз стану забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення свідчить, що райдержадміністрацією, її структурними підрозділами вживаються дієві заходи, спрямовані на вирішення важливих проблем населення району», – зазначив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха на апаратній нараді при голові Сумської обласної державної адміністрації.

За словами посадовця, за 9 місяців 2017 року райдержадміністрацією отримано 82 звернення, з них 51 надійшло поштою, 31 отримане на особистих прийомах у керівництва райдержадміністрації. 67 відсотків звернень вирішено позитивно.

Загалом у зверненнях громадянами було порушено 88 питань, у тому числі: у сфері комунального господарста – 14 (15,9%), соціального захисту – 18 (20,4%), аграрної політики і земельних відносин – 11 (12,5%), діяльності закладів освіти – 7 (7,9%), діяльності органів місцевого самоврядування – 6 (6,8%).

Районною державною адміністрацією розглянуто 182 звернення, що надійшли на «гарячу лінію» Сумського обласного та урядового контактних центрів, з яких 46% вирішено позитивно, на інші надавалися роз’яснення щодо діючого законодавства.