МІЖНАРОДНА ПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА «CASPIAN IND EXPO – 2017»

Управління економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації повідомляє, що за інформацією Посольства Азербайджанської Республіки в Україні з 13 по 15 вересня 2017 року у виставковому центрі «Баку Експо Центр» м. Баку (Азербайджан) проходитиме Міжнародна промислова виставка «CASPIAN IND EXPO – 2017», організатором якої є компанія «ITF Group» (International Trade Fairs Group)

На виставці буде представлена продукція і послуги, пов’язані з такими сферами промисловості як нафта, газ, хімія, енергетика, металургія, сільське господарство, будівельні матеріали, виробництво дорожніх матеріалів і обладнання, керамічна плитка, продукти харчування та напої, фарби, виробництво меблів, друкована продукція, виробництво паперу та інше.

В рамках виставки заплановано також проведення бізнес-форуму за участю представників міжнародних компаній.

Детальна інформація розміщена на сайтах: www.caspianindexpo.com, https://bakuexpocenter.az/en/exhibitions.php, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , тел. (+99 412) 437 801 10, (+99 450) 546 30 36.

У разі зацікавленості суб’єктів господарювання щодо участі в Міжнародній промисловій виставці «CASPIAN IND EXPO – 2017», просимо до 04 вересня 2017 року повідомити управління економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації за телефоном (05448) 5-31-64 або на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.