Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІКТОР ШЕРЕМЕТА : «НА МОЄ ПЕРЕКОНАННЯ, СУМЩИНА – ЦЕ ПЕРСПЕКТИВНИЙ РЕГІОН ДЛЯ РОЗВИТКУ АГРАРНОГО БІЗНЕСУ І ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ»

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України відвідав Міжрегіональний форум «Сумщина Аграрна – 2018», який відбувся у Сумському національному аграрному університеті

«Я сьогодні вперше на Сумщині. Уже оглянув ваші досягнення в аграрній галузі, а також побачив перспективу регіону – це ваша молодь, школярі, студенти, випускники, – повідомив він на відкритті форуму. – Саме їм підіймати Сумщину та Україну на небачені висоти».

За його словами, на жаль, сьогодні більшість інвесторів віддають перевагу західним регіонам України, а Сходу побоюються, адже відіграє свою роль близькість до кордону із Росією. Але, побувавши на Сумщині, Віктор Шеремета переконався, що насправді наша область – спокійна і приваблива для агробізнесу.

«Тому я принагідно говоритиму потенційним інвесторам, що сюди можна вкладати кошти. Адже тут настільки працьовиті і розумні люди, що віддача буде колосальною», – підкреслив він.

Заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА зазначив, що Сумська область є одним із лідерів аграрного виробництва серед регіонів України. Сумщина має одні з найкращих показників за врожайністю зернових культур, тут активно впроваджують сучасні технології виробництва продукції рослинництва, тваринництва та продуктів харчування. Разом з тим, всесвітній прогрес сприяє постійному оновленню техніки та технологій, а їх впровадження в господарську діяльність потребує нових знань. Тому Міжрегіональний форум, який проводиться у СНАУ за ініціативи облдержадміністрації, стане інформаційним майданчиком для всіх учасників аграрного ринку та сільських територій.

У рамках форуму наразі проходять тематичні семінари щодо ефективності агробізнесу, економічного розвитку сільських територій, органічного землеробства тощо. А ще на території університету відкрився ярмарок сільськогосподарської продукції, де усі бажаючі могли придбати не лише дари осені – фрукти та овочі від провідних аграріїв Сумщини, а й сільськогосподарську техніку, саджанці, м’ясні вироби та різноманітні смаколики.