Веб-сторінки ліквідованих РДА

З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ЗАВІТАЛИ ЕКСПЕРТИ НІМЕЦЬКОЇ СЛУЖБИ SENIOR EXPERTEN SERVICE

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ зустрівся з керівником Проекту SES по Східній Європі Оленою  ПЛЕСТЕРНІНКС та координатором Проекту SES в Україні Олексієм НАЗАРЕНКО, які цього року будуть реалізовувати проект підвищення кваліфікації персоналу соціальної сфери обслуговування та суб’єктів малого та середнього бізнесу Сумщини

«Служба Старших Експертів працює у Сумській області з 2015 року і відгуки учасників цього проекту тільки позитивні. За цей період було виконано 12 заявок від різноманітних організацій, установ та підприємств Сумщини. Допомога щодо підвищення кваліфікації працівників освітньої, медичної галузі є неоціненною, адже учасники проекту мали змогу навчатися саме за міжнародними стандартами», – повідомив Іван БОРШОШ.

Олена  Плестернінкс розповіла, що принцип діяльності Служби Старших Експертів – нарощування потенціалу підопічних, надання  інструменту для самодопомоги у подальшому розвитку. Експерти SES оптимально підготовлені до реалізації кожного запропонованого проекту, а головне – налаштовані підвищити компетентність персоналу на місцях у всіх секторах та галузях економіки Сумщини.

Діяльність експертів спрямована на допомогу у вирішенні дуже конкретних питань, викликів, проблем підприємств, уста­нов соціальної, освітньої сфер і державних органів.

Наразі донімецької служби SeniorExpertenService подані 3 заявки. Зокрема від Сумської районної клінічної лікарні щодо створення «Інсультного центру», пошуку гуманітарної допомоги. Комунальна установа «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) «Берегиня» потребує допомоги щодо адаптації та консультування у роботі з інвалідами, пенсіонерами та непрацездатними громадянами, а також ТОВ ІТК «Автоматик Груп» – щодо випробовування і технології полімерної продукції.

Довідково.Торгово-промислова палата України є одним із представників німецької Служби Старших Експертів (SES) в Україні. SES надає українським підприємствам можливість запросити у якості консультантів досвідчених німецьких фахівців із багатьох галузей.  

SES заснована провідними бізнес-асоціаціями неприбуткова організація і фінансується урядом Німеччини, об'єднує понад 12 000 висококваліфікованих фахівців пенсійного віку, готових на волонтерських засадах надавати консультаційні послуги малим і середнім підприємствам, державним структурам, соціальним та освітнім установам. З 1983 року організація пропонує допомогу в понад 90 країнах світу.