ПРООН ПОШИРЮЄ E-LEARNING ЗІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ НА ВСІ РЕГІОНИ УКРАЇНИ

На початку 2020 року в Україні відкриються онлайн-курси зі сталого розвитку: для публічних службовців, представників бізнесу і громадських діячів

У вільному доступі з’являться три онлайн-курси. Адже завдяки спільним діям влади, громади та бізнесу можна ефективно реагувати на такі виклики сьогодення, як бідність, нерівність чи кліматичні зміни. Також спільними зусиллями можна забезпечити гідну працю, якісну освіту, захист довкілля, відповідальне виробництво і споживання та досягти 17 Цілей сталого розвитку, затверджених ООН на період до 2030. Онлайн-курси підкажуть, як діяти далі.

Як говорить керівник програми ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку в регіонах Мустафа САІТ-АМЕТОВ, дистанційна освіта має безліч переваг і набирає обертів в Україні та світі. Водночас є потреба в підвищенні обізнаності з питань сталого розвитку, щоб забезпечити економічні, екологічні й соціальні перетворення і передати майбутнім поколінням не тільки комфортний, а й придатний для життя світ.

Старт курсів заплановано на кінець січня 2020 року. Вони будуть доступні на освітніх платформах BУМ Online і Prometheus. Мова онлайн-курсів – українська, субтитри виконано англійською мовою. Онлайн-освіта є дистанційною, а тому доступною у будь-який час та будь-якій зручній для слухача локації.

Довідково. Проєкт Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) «Онлайн-освіта задля сталого розвитку» має на меті покращити доступ публічних службовців, представників бізнесу та громадських активістів до просвіти в галузі сталого розвитку.

Ініціатива належить Програмі розвитку ООН, яка реалізує проект «Онлайн-освіта задля сталого розвитку» за підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Україна також долучилась до глобального процесу. У вересні 2017 року побачила світ Національна доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна» з урахуванням специфіки національного розвитку, а 30 вересня 2019 року Президент України підписав Указ «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року». Відтак сталий розвиток – єдиний можливий шлях для розвитку держави, економіки і громадянського суспільства.