МИ БАЧИМО СВОЄ МАЙБУТНЄ В ЄВРОСОЮЗІ, – ПРЕЗИДЕНТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ У ДАВОСІ

На Всесвітньому економічному форумі у Давосі Президент Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ заявив, що Україна продовжує курс інтеграції до Європейського Союзу

«Ми бачимо своє майбутнє у ЄС. Ми підписали Угоду про асоціацію, ми підтримуємо курс в ЄС, але ми повинні розуміти, що не тільки Україна повинна і хоче в ЄС. Багато країн ЄС нас підтримують і бачать майбутнє України в ЄС поруч з собою, як рівноправного партнера. Але Європейський Союз, деякі країни ЄС, також повинні хотіти залучити Україну в ЄС», – сказав Володимир Зеленський.

Президент України заявив, що що для України відкривається дуже зручний момент для вступу в Євросоюз після виходу Великої Британії зі складу Союзу. 

«Мені здається, що зараз дуже зручний момент. Одна велика країна зробила exit, можливо для України настав час зробити enter», – сказав Президент.

Володимир Зеленський також наголосив, що Україна має амбіції стати інвестиційною Меккою Східної та Центральної Європи.

«Виклики, які постали перед нами, українцями, мобілізують нас і змушують рухатися швидше, надихають робити неймовірне й неможливе. Ми програмуємо себе на позитивне мислення, на амбітні завдання. Яким, на вашу думку, є завдання для країни, що втратила частину своєї території та є далеко не найбагатшою на Старому континенті? Стати лідером. Так, стати лідером Східної та Центральної Європи», – зазначив глава держави.

Нагадаємо, упродовж останніх років підтримка проєвропейського вектору розвитку України постійно зростає. Якщо у 2013-му році вступ України до Євросоюзу підтримували 46% українців, то у 2019-му – 64%. 

За матеріалами Євроінтеграційного порталу: https://eu-ua.org/novyny/my-bachymo-svoye-maybutnye-v-yevrosoyuzi-prezydent-zelenskyy-u-davosi-0.