ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПІД ЧАС РОЗГЛЯДУ ПИТАННЯ ПРО ПРИСВОЄННЯ РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ІМЕНІ ЙОСИПА ДУДКИ

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», розпорядження голови Роменської районної ради від 07.12.2017 № 25 «Про проведення громадського обговорення під час розгляду питання про присвоєння Роменській районній бібліотеці імені Йосипа Дудки» проводиться громадське обговорення під час розгляду питання про присвоєння Роменській районній бібліотеці імені Йосипа Дудки

Найменування організатора громадського обговорення:

Комунальний заклад «Роменський районний організаційно-методичний центр культури і мистецтв» Роменської районної ради, Сумської області.

Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи:

Комунальний заклад Роменської районної ради – Роменська районна бібліотека.

Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти юридичній особі та обгрунтування такої пропозиції:

Йосип Михайлович Дудка (1915-1990) – відомий в нашому краї і далеко за його межами поет і педагог. В роки війни був вивезений на примусові роботи до Німеччини, працював там на шахті. По визволенню повернувся на Батьківщину, вчителював у Бобрицькій школі. Твори Й.М.Дудки друкувались в журналах «Дніпро», «Березіль», «Україна», «Прапор», «Жовтень», в періодичній пресі, у зарубіжних виданнях. Він є автором поетичних збірок «Собори душ», «Поклик дороги», які вийшли вже після його смерті. За свої переконання, за любов до України за радянських часів зазнав переслідувань, довгий час не мав можливості друкуватися, але, попри все, залишався великим і щирим патріотом України, не поступався своїми принципами.

Вбачається, що Роменська районна бібліотека має повне право носити його ім’я.

Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи:

- Роменська міськрайонна організація Всеукраїнського товариства «Просвіта»,

- Громадська організація «Роменське земляцтво».

Відомості про строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників:

Строк проведення публічного громадського обговорення – 2 місяці з дня оприлюднення цього інформаційного повідомлення на офіційних веб-сайтах: Роменської районної державної адміністрації: rmn.sm.gov.ua, Роменської районної ради: romrada.gov.ua.

Обговорення буде відбуватися шляхом проведення засідання за круглим столом.

Захід відбудеться 13 лютого 2018 року о 1000 год. в приміщенні комунального закладу «Роменський районний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» Роменської районної ради Сумської області (м.Ромни, вул.Коржівська, 5, 2-й поверх, актова зала).

Про намір взяти участь в засіданні круглого столу просимо повідомити за телефоном: 7 15 23 або на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Спосіб забезпечення в обговоренні заінтересованих сторін

Інформаційне повідомлення розміщено на офіційних веб-сайтах:Роменської районної державної адміністрації: rmn.sm.gov.ua;Роменської районної ради: romrada.gov.ua.

Адреса, строк  і форма для подання пропозицій (зауважень)

Письмові пропозиції та зауваження щодо питання, винесеного на обговорення, просимо надавати протягом двох місяців з дня оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу комунального закладу «Роменський районний організаційно-методичний центр культури і мистецтв» Роменської районної ради, Сумської області (м.Ромни, вул.Коржівська, 5, або електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення 

Надання довідкової інформації (консультацій) щодо питання винесеного на публічне обговорення здійснюється:

за поштовою адресою: 42000, м.Ромни, вул.Коржівська, 5

за номером телефону: 05448 7 15 23

електронною поштою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Прізвище, ім’я відповідальної особи за проведення громадського обговорення

Директор комунального закладу «Роменський районний організаційно-методичний центр культури і мистецтв» Роменської районної ради, Сумської області Юсов Олександр Петрович.

Спосіб і строк оприлюднення результатів обговорення

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційних веб-сайтах: Роменської районної державної адміністрації: rmn.sm.gov.ua; Роменської районної ради: romrada.gov.ua протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).