ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ: ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ПУСТОВІЙТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Роменська районна державна адміністрація повідомляє про початок розгляду та внесення пропозицій громадськості до проекту детального плану території земельної ділянки: за межами населених пунктів на території Пустовійтівської сільської ради Роменського району та обмежена автодорогою Юнаківка-Суми-Київ, межею території, на якій розташоване садівниче товариство «Засулля», межами м. Ромни та с. Герасимівка

Містобудівна документація розробляється на підставі розпорядження Роменської районної державної адміністрації від 02.12.2016 № 378-ОД «Про виготовлення детального плану території земельної ділянки» приватним акціонерним товариством «Сумський Промпроект».

Містобудівна документація розробляється для ведення індивідуального садівництва з метою забезпечення земельними ділянками учасників АТО, місцевих жителів сільської ради та с подальшим включенням в межі с. Герасимівка.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» зауваження та пропозиції надавати у письмовому вигляді, з урахуванням вимог законодавства, до сектору містобудування та архітектури Роменської районної державної адміністрації за адресою: б-р. Свободи, 1, м. Ромни та у Пустовійтівську сільську раду за адресою с. Пустовійтівка, вул. Центральна, 69А до 02.03.2018.