ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ЗМІН ДО ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ НА 2019 РІК ТА НАСТУПНІ 2020-2021 ПРОГРАМНІ РОКИ

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту змін до Програми економічного і соціального розвитку Роменського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки (далі – Програма)

Проект змін розроблено управлінням економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації з урахуванням листів сільських рад та організацій Роменського району щодо сприяння у наданні коштів з районного бюджету для вирішення проблемних питань.

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з 28.03.2019 по 11.04.2019 включно.

Усі бажаючі протягом терміну обговорення можуть надавати пропозиції до проекту змін до Програми управлінню економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації (б-р Свободи, 1, м. Ромни, Роменська районна державна адміністрація, 42000 або на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).

Пропозиції до проекту змін до Програми бажано подавати в електронному вигляді.

Контактна особа: начальник управління економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації Гребенюк Олена Петрівна, тел. (05448) 5-31-64.

Результати проведення громадського обговорення проекту змін до Програми будуть оприлюднені на веб-сайті Роменської районної державної адміністрації веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області, сторінка «Консультування з громадськістю» у визначений чинним законодавством термін.