ОБГОВОРЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 7,85 ГЕКТАРІВ, РОЗТАШОВАНОЇ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ПУСТОВІЙТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки загальною площею 7,85 гектарів, розташованої за межами населених пунктів на території Пустовійтівської сільської ради Роменського району, та обмежена автодорогою Київ-Суми-Юнаківка, межами земель, які передані у приватну власність, та землями державної власності

Строк завершення розгляду пропозицій – 26.06.2019.

Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки встановлюється замовником і не може становити менш як 15 днів з дня її оприлюднення.

Пропозиції та зауваження подаються за адресою: 42000 м. Ромни, б-р. Свободи, 1, Роменської районної державної адміністрації (email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).

Результати проведення обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Роменської районної державної адміністрації, розділ «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.