ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ПРИ РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» затверджено Перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, що надаються через центри надання адміністративних послуг

 «Метою розпорядження є відкриття можливості для надання якісних адміністративних послуг зазначених вище органів. Це - реальний крок до майбутньої децентралізації повноважень з надання відповідних адміністративних послуг і наближення послуг до споживачів, адже центри надання адміністративних послуг утворюються при міських радах та районних державних адміністраціях. Центр має розширені прийомні години, некабінетну систему обслуговування, прозорість, зручні умови очікування тощо», - зазначила начальник відділу організації діяльності центру надання адміністративних послуг – державний адміністратор  управління економічного розвитку, торгівлі та організації діяльності центру надання адміністративних послуг Роменської районної державної адміністрації  Габрелян А.М.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» з 01 січня 2015 року через центр надання адміністративних послуг при Роменській районній державній адміністрації можна отримати послуги, що надаються Управлінням Держземагентства у Роменському районі, а саме:

 • Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.
 • Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.
 • Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.
 • Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.
 • Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.
 • Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу.
 • Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.
 • Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі:

1) витягу з Державного земельного кадастру про:

- землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць;

- обмеження у використанні земель;

- земельну ділянку.

2) довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території).

3) викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації.

 • Видача довідки про:

1) наявність та розмір земельної частки (паю);

2) наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

 • Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.
 • Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.
 • Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру, внесення відомостей до Державного земельного кадастру, надання відомостей з Державного земельного кадастру здійснюється безпосередньо державними кадастровими реєстраторами у приміщенні центру надання адміністративних послуг за адресою: м.Ромни, б-р.Свободи,1 1-й поверх приміщення Роменської районної державної адміністрації, (кабінет № 8).

Надання адміністративних послуг:  видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями здійснюється виключно через адміністраторів центру.