ЦНАП ПРАЦЮЄ, ЩОБ ЖИТЕЛЯМ РАЙОНУ БУЛО КОМФОРТНО

Центр надання адміністративних послуг при Роменській районній державній адміністрації діє з червня 2012 року. ЦНАП – робочий орган, через який можна отримати адміністративні послуги за принципом «єдиного вікна»

«Основними пріоритетами у роботі ЦНАПу є відкритість, прозорість, оперативність, зрозумілість процедур, ліквідація посередницьких послуг, запобігання корупції та забезпечення рівності прав всіх суб'єктів звернення. За п’ять з половиною років діяльності ЦНАП прийняв більше 50 тисяч суб’єктів звернень», – зазначила начальник відділу організації діяльності центру надання адміністративних послуг – адміністратор апарату Роменської районної державної адміністрації Алла ГАБРЕЛЯН.

Протягом І півріччя 2018 року до ЦНАПу звернулося 5519 суб’єктів звернень для отримання адміністративних послуг, 4926 заявників одержали консультації щодо порядку подання та правильності заповнення заяв на отримання адміністративних послуг, видано 5498 результатів надання адміністративних послуг, і лише 1 заявник отримав вмотивовану відмову у наданні адміністративної послуги.

Із загальної кількості адміністративних послуг, наданих через ЦНАП, 4462 послуг надано Управлінням Держгеокадастру у Роменському районі, 425 – Роменським міським відділом Управління Державної міграційної служби України в Сумській області послуги, 267 – відділом державної реєстрації Роменської районної державної адміністрації (з них державна реєстрація нерухомого майна – 380, державна реєстрація бізнесу – 185), 46 – сектором містобудування та архітектури Роменської районної державної адміністрації.

Адміністраторами ЦНАПу під час прийому документів встановлено 262 порушення статей 197 та 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення, в результаті чого складено 262 протоколи про адміністративні правопорушення.

За шість місяців 2018 року за надання адміністративних послуг через ЦНАП отримано коштів на суму 98376 грн. До районного бюджету зараховано адміністративний збір у сумі 93846 грн. До державного бюджету зарахована плата у розмірі 4530 грн.

Для зручності та спрощення процедури сплати коштів за надання адміністративних послуг на робочих місцях адміністраторів встановлені POS-термінали, через які 541 суб’єктом звернення сплачено адміністративного збору за надання адміністративних послуг на суму 53571 грн.

«Діяльність ЦНАПу постійно вдосконалюється. Ми прагнемо зробити його роботу максимально ефективною та зручною для кожного відвідувача», – наголосила Алла ГАБРЕЛЯН.