Розвиток підприємництва

Інформація оновлена 03.01.2019

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО, АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Актуальна інформація

Регуляторна діяльність

Фінансово-кредитна підтримка

Об'єкти інфраструктури підтримки підприємництва у Сумській області станом 01.01.2017

Громадські організації підприємців у Сумській області станом на 01.01.2017

 

ПІДПРИЄМЦІ СУМЩИНИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

У рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

Право на отримання компенсації за рахунок коштів обласного бюджету мають суб’єкти малого підприємництва, які отримали компенсації за рахунок місцевого бюджету (районного бюджету чи бюджету об’єднаної територіальної громади) відповідно до місцевих програм розвитку підприємництва.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ 21-Ї МІЖНАРОДНОЇ ХАРЧОВОЇ ВИСТАВКИ

У період з 22 до 25 січня у м. Шираз (Ісламська Республіка Іран) відбудеться 21-а Міжнародна харчова виставка (21 st International Exhibition of Food 2019)

Організатором зазначеного виставкового заходу виступає іранська компанія «Barsar Rooydad Pars Co.», яка запрошує українські компанії, спеціалістів та підприємців взяти участь у згаданому заході.

ПРЕДСТАВНИКИ РОМЕНЩИНИ ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ З НІМЕЧЧИНОЮ

20 листопада в Сумській області пройшли Дні проекту «Fit forPartnership with Germany» (Готові до співпраці з Німеччиною) Програми федерального міністерства економіки і енергетики з підготовки управлінських кадрів Німеччини-України, в яких взяв участь експерт проектного бюро Програми Євген КЛІСЕНКО

Представники Програми провели зустріч з представниками Роменської міської ради та Роменської районної державної адміністрації щодо подальшої співпраці регіону з проектом «Fit forPartnership with Germany».

ТРЕТЯ ВИСТАВКА ЕКСПОРТНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ІРАНУ

У період з 13 до 16 грудня у м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран) відбудеться Третя виставка експортних можливостей Ірану «IRANEXPO 2018».

Передбачається, що у виставці візьмуть участь понад 400 експортно-орієнтовних компаній Ірану та близько 800 іноземних підприємців з 50-60 країн світу. З метою ознайомлення з можливостями та потенціалом іранського ринку для участі у виставці запрошуються українські компанії.