ЗАПРОШУЄМО ВИРОБНИКІВ СФЕРИ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ДО ЖИВОГО СПІЛКУВАННЯ З ПОТЕНЦІЙНИМИ ЗАМОВНИКАМИ

Українська асоціація підприємств легкої промисловості, яка представляє інтереси виробників текстилю, одягу, шкіряних товарів та взуття проведе5 грудня Бізнес-форум «Uniform&Innovative’2020: Новації та публічні закупівлі»в актовій залі ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості» (м. Київ, вул. Джона Маккейна (І.Кудрі), 29)

На форумі буде презентовано інноваційний потенціалу у сфері виробництва форменого, спеціального, професійного, корпоративного, медичного одягу і взуття, постільної білизни, засобів захисту, технічного текстилю та орієнтовано замовників на вітчизняну продукцію, що не поступається відповідним імпортним аналогам.

У рамках заходу підприємства презентують новітні розробки продукції, впроваджені технології, представлять експозицію зразків нових видів текстильних матеріалів, виробів спеціального призначення і засобів захисту, професійні колекції одягу і взуття. Асоціація «Укрлегпром» також готує для замовників каталог виробників продукції даного сектору.

Запрошуємо регіональних замовників, інвесторів та виробників до участі у заході для ознайомлення з інноваційним виробничим потенціалом легкої промисловості, обміну досвідом, встановлення нових бізнес-контактів.

Реєстрація учасників – до 3 грудня 2019 року шляхом надання контактних даних (ПІБ, назва підприємства, посада, контактний телефон) на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або за телефоном (044) 528-14-24.