ВЛАДА ПРАЦЮЄ НАД ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ НЕЛЕГАЛЬНОГО РИНКУ ПАЛЬНОГО

На сьогодні одним із пріоритетних завдань залишаються заходи з протидії незаконному обігу та роздрібної торгівлі пальним

З метою виявлення та припинення нелегальної діяльності автозаправних пунктів на території Роменського району звертатися до Сумського обласного контактного центру за телефоном «Гарячої лінії» 66-33-77.

На виконання протокольного доручення Прем’єр-міністра України Олексія ГОНЧАРУКА працює міжвідомча робоча група з питань виявлення, припинення та розслідування злочинів щодо нелегальної діяльності автозаправних пунктів на території Сумської області.

До цієї групи залучено представників прокуратури Сумської області, Головного управління Національної поліції в Сумській області, Головного управління Державної фіскальної служби України в Сумській області, управління Держпродспоживслужби у Сумській області, Державної екологічної інспекції у Сумській області, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Сумській області, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, управління Держпраці у Сумській області.

Нагадаємо, 10 січня відбувся урядовий відеоселектор під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, під час якого було наголошено щодо можливості залучення до роботи міжвідомчої робочої групи представників бізнесу. Тому Сумська обласна державна адміністраціїя просить бізнес-структури активно долучатись до цього процесу та подавати заявки до облдержадміністрації на електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Контактна особа Кікало Ірина Миколаївна, телефон: (0542) 61 10 78.