ЗАПРОШУЄМО ТОВАРОВИРОБНИКІВ ДО УЧАСТІ У ТРЕНІНГУ

Внаслідок імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС законодавчі вимоги ринку ЄС до багатьох видів промислової продукції вже стали, а до інших – невдовзі стануть вимогами й українського ринку. Щоб експортувати свою продукцію до ЄС, а також продавати її в Україні, товаровиробник повинен довести, що вона відповідає законодавчим вимогам до безпечності, іншими словами – технічним вимогам

28-29 січня Сумська торгово-промислова палата проведе базовий тренінг для місцевих товаровиробників на тему: «Як довести, що Ваша продукція відповідає технічним вимогам ЄС».

Місце та час проведення семінару: виставковий центр «Іллінський», 2-й поверх, зал №3, м. Суми, вул. Іллінська, 7А з 09:00 до 17:00.

Семінар розрахований на представників промислових компаній, які працюють як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Для участі необхідно придбати квиток за посиланням: https://ucci.org.ua/events/workshop/trening-iak-dovesti-shcho-vasha-produktsiia-vidpovidaie-tekhnichnim-vimogam-es-sumi.

Будь-які питання можна уточнювати за тел.: +38-050-407-22-25, +38-067-542-91-19 або за ел. адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .